Znak Spartaku

Šachový klub
Spartak Ústí nad Labem

Masarykova 228, 400 01 Ústí nad Labem, IČO 44554222
Znak Spartaku
Šachové tábory - Ročník 2019
přes 40 let pořádání táborů naším klubem 1978-2019
42. sportovně-šachový tábor
 Doksy - Termit 2019 
      
28.6. - 10.7. (pá - st)
 
 
Sraz autobus - prezence se zdrav. dokumentací 16:15-16:45, odjezd v 17.h. 
(táborníci okresů Ústí, Teplice, Most, Chomutov)
Parkoviště za poštou Masarykova, Ústí n.L., vjezd na parkoviště z W.Churchilla 10,
prezence kancelář P.Chrze, 20 m od parkoviště vedle hor. vchodu pošty.  
 
Sraz v místě pobytu Termit - Bezdězskou ulicí až nakonec k budovám Termitu
prezence se zdrav. dokumentací 18:40 - 19:00 (pozdější příjezdy možné, nahlaste předem), ubytování po prezenci. 
(táborníci z jiných než okresů než ÚL, TP, MO, CV)  
 
Je možné změnit (bus x vlastní doprava), nahlaste do 20.6. jen pokud chcete změnu - viz zmíněné okresy bydliště. Nemusíte potvrzovat, souhlasí-li doprava a vaše místo bydliště.
 
Program zahajovacího dne po prezenci v místě: 
19:00-19:30 - ubytování, sport. věci na sebe  
 19:30 - v jídelně špagety 
pokud nebude pršet nebo po dešti (na kluzkém hřišti se nedá hrát), tak 28.6. po večeři:
20:00-20:30 - florbal mladší
od 20:30 florbal starší
A kdo nebude chtí florbal, paraelně  od 20:00 fotbal
 
Seznam účastníků - viz níže 
 
Může být jiná, vydaná však po 1.12. 2017 
 
Potvrzení o bezinfekčnosti - doplníme do 14.6. 
 
Pokyny k odjezdu a pobytu 
 k odjezdu, srazu     - viz  výše,
k pobytu doplníme do 17.6. 
 
 
seznam táborníků/tábornic 
a) dle ročníků
 b) dle ELA - národní, vážné partie
c) dle klubů 
 
 
a) dle ročníků
 
Č. St.č. Jméno   NRtg IRtg R-NRtg R-IRtg Klub Nar.    
1 24 Mikulka Martin Michael   1100 0 1106 0 ŠK Spartak Ústí n. L. 00.00.2011   bus
2 25 Očenášová Lucie F 1100 0 1100 0 ŠK Teplice 00.00.2011    
3 58 Vokřálová Nela F 0 0 0 0 ŠK Spartak Ústí n. L. 00.00.2011   bus
4 57 Neměc Šimon   0 0 0 0 Ústí n. L. 00.00.2011   z-ne
5 19 Pavelka Ondřej   1128 0 1100 0 SK Šachy Chlumec 00.00.2010   bus
6 51 Hejný Aleš   0 0 0 0 SK Šachy Chlumec 00.00.2010   bus
7 52 Holub Matyáš   0 0 0 0 SK Šachy Chlumec 00.00.2010   bus
8 55 Nacházel Václav   0 0 0 0 SK Šachy Chlumec 00.00.2010   bus
9 56 Stibor Ondřej   0 0 0 0 SK Šachy Chlumec 00.00.2010   bus
10 53 Křelina Jakub Pavel   0 0 0 0 Šachový klub Frýdlant, z.s. 00.00.2010    
11 54 Kulaša Tomáš   0 0 0 0 ŠK Česká Lípa 00.00.2010    
12 20 Jindra Jakub   1120 1296 1060 1296 TJ Klášterec nad Ohří 00.00.2009    
13 23 Svoboda Kristián   1100 0 1029 0 Sokol Nebušice 00.00.2009    
14 26 Bojtár Martin   1099 0 0 0 TJ Sokol Údlice 00.00.2009    
15 28 Yeats Alfred   1090 1040 1092 1040 Šachy Štěpán (Praha) 00.00.2009    
16 44 Bucha Matěj   0 0 0 0 SK Šachy Chlumec 00.00.2009   bus
17 46 Hodan Marek   0 0 0 0 SK Šachy Chlumec 00.00.2009   bus
18 45 Grigar Sebastian Theo   0 0 0 0 Šachy Štěpán (Praha) 00.00.2009    
19 48 Ouzký Jindřich   0 0 0 0 Šachy Štěpán (Praha) 00.00.2009    
20 47 Losenická Anna F 0 0 0 0 ŠK Spartak Ústí n. L. 00.00.2009   bus
21 49 Šťastný Vítězslav   0 0 0 0 ŠK Spartak Ústí n. L. 00.00.2009   bus
22 50 Vokřálová Tereza F 0 0 0 0 ŠK Spartak Ústí n. L. 00.00.2009   bus
23 7 Mikoláš Petr   1472 1482 1448 1448 TJ Klášterec nad Ohří 00.00.2008    
24 22 Šlechta Ondřej   1100 0 1100 0 ŠK Teplice 00.00.2008    
25 27 David Ondřej   1097 0 1067 0 ŠK Spartak Ústí n. L. 00.00.2008   bus
26 43 Štejnarová Veronika F 0 0 0 0 ŠK Česká Lípa 00.00.2008    
27 42 Andree Dalibor   0 0 0 0 ŠK Spartak Ústí n. L. 00.00.2008   bus
28 2 Šíp Marek   1601 1591 1479 1277 ŠK Spartak Ústí n. L. 00.00.2007   bus
29 3 Dolenský Filip   1589 1609 1936 1593 ŠK Libštát 00.00.2007    
30 5 Bureš Karel   1489 1416 1329 1416 ŠK Spartak Ústí n. L. 00.00.2007   bus
31 9 Mrkvan František   1442 1206 1384 1161 ŠK Spartak Ústí n. L. 00.00.2007   bus
32 11 Hampl Nikola   1393 1143 1322 1184 ŠK Spartak Ústí n. L. 00.00.2007   bus
33 13 Lev Lukáš   1262 0 1419 0 Klub šachistů Štětí 00.00.2007    
34 17 Sichrovský Filip   1171 0 1408 0 ŠK Česká Lípa 00.00.2007    
35 18 Křelina Jan   1168 0 1458 1704 Šachový klub Frýdlant, z.s. 00.00.2007    
36 21 Kulašová Nikola F 1108 0 1047 0 ŠK Česká Lípa 00.00.2007    
37 30 Očenáš František Filip   1074   1090   ŠK Teplice 00.00.2007    
38 32 Češpiva Jakub   1053 0 1277 0 ŠK Teplice 00.00.2007    
39 39 Jíra Jonáš   0 0 0 0 ŠK Spartak Ústí n. L. 00.00.2007   bus
40 41 Rejzek Jáchym   0 0 1087 0 ŠK Spartak Ústí n. L. 00.00.2007   bus
41 40 Mikulenka David   0 0 0 0 Ústí n. L. - ZŠ Vojnovičova 00.00.2007   bus
42 12 Jirotová Eliška F 1381 1305 1345 1454 Klub šachistů Štětí 00.00.2006    
43 16 Vondra Aleš   1220 1061 1243 1061 ŠK Spartak Ústí n. L. 00.00.2006   bus
44 38 Kubín Samuel   0 0 0 0 Šachy Povrly 00.00.2006   bus
45 37 Balej Martin   0 0 0 0 ŠK Spartak Ústí n. L. 00.00.2006   bus
46 29 Čapková Hana F 1087 0 1227 0 ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. 00.00.2005    
47 31 Ščasný Adam   1060 0 1188 0 T.J. Sokol Mšeno - šach. oddíl 00.00.2005    
48 4 Sichrovský Tomáš   1584 1411 1574 1411 ŠK Česká Lípa 00.00.2004    
49 6 Toman Jan   1484 1446 1380 1446 ŠK Spartak Ústí n. L. 00.00.2004   bus
50 15 Štejnar Jakub   1250 0 1154 0 ŠK Česká Lípa 00.00.2004    
51 35 Gebertová Marcela F 0 0 0 0 Ústí n. L. 00.00.2003   bus
52 36 Hanč Jindřich   0 0 0 0 Ústí n. L. - ZŠ Vojnovičova 00.00.2003   bus
53 1 Polák Martin   1672 1436 1435 1436 SK Šachy Chlumec 00.00.2002   bus
54 8 Dolenský Štěpán   1465 1414 1613 1470 ŠK Libštát 00.00.2002    
55 10 Sysel František   1414 1411 1421 1394 ŠK Spartak Ústí n. L. 00.00.2002   bus
56 34 Mach Štěpán   0 0 0 0 ŠK Spartak Ústí n. L. 00.00.2002   bus
57 33 Postránský William   0 0 0 0 ŠK Spartak Ústí n. L. 00.00.2001   bus
58 14 Adam Dominik   1250 0 1311 1376 ŠK Spartak Ústí n. L. 00.00.2000   bus