Znak Spartaku

Šachový klub
Spartak Ústí nad Labem

Masarykova 228, 400 01 Ústí nad Labem, IČO 44554222
Znak Spartaku
Šachový festival - Ročník 2006

Open "A", rapid šach

Organizátor : ŠK Spartak UL
Reditel turnaje : Pavel Chrz
Hlavní nebo pomocný rozhodcí : Michal Koreček UR
Rating-Ø : 2079
Datum : 06.05.2006

Konecné poradí

Por. St.c. Jméno Rtg IRtg FED Klub Body BHm. BH. B SB.Son RtgØ
1 2 Lechtýnský Jiří 2444 2444 CZ TJ Zikuda Turnov 6 24½ 33½ 28,00 2244
2 1 Štoček Jiří 2565 2565 CZ Ingem Plzeň 24 34 26,75 2252
3 3 Hagarová Zuzana 2377 2377 SK Kdv Kežmarok 22½ 31 22,25 2255
4 6 Gregor Jiří 2241 2241 CZ Holdia Praha 5 24½ 33 22,00 2223
5 12 Hadraba Ing. Vladimír 2179 2179 CZ Bonex Teplice 5 22 31 19,50 2216
6 23 Janočko Petr 2105 2105 CZ Šakal Kozolupy 5 21 29 18,50 2144
7 4 Šleich Jan 2292 2292 CZ SK Demas 5 20½ 26½ 18,50 2117
8 11 Vrána Jan 2184 2184 CZ 1. Novoborský ŠK 5 20 27 18,00 2072
9 19 Krsek Tomáš 2142 2142 CZ ŠK Spartak UL 5 19 25½ 16,00 2070
10 9 Hrbolka, jun. Ladislav 2230 2230 CZ Loko Most 23½ 32½ 19,00 2246
11 18 Blecha Miroslav 2148 2148 CZ Loko Plzeň 21½ 27½ 16,00 2213
12 5 Balín Jan 2252 2252 CZ ŠK Spartak UL 19 26½ 15,00 2109
13 15 Herskovič Radek 2165 2165 CZ TJ Lokomotiva Most 19 26½ 14,25 2114
14 17 Fryč Miroslav 2151 2151 CZ ŠO DDM Karlovy Vary 16½ 24 13,25 2131
15 16 Hrbolka, sen. Ladislav 2164 2164 CZ Loko Most 4 20½ 28 12,75 2166
16 8 Jablečník Gustav 2234 2234 CZ Slavia Kroměříž 4 19 26 13,25 2125
17 13 Janda Zdeněk 2168 2168 CZ SK Děčín 4 18½ 26 14,00 2067
18 10 Boreš Roman 2207 2207 CZ Nový Bor 4 18 26 11,00 2096
19 14 Kurka František 2166 2166 CZ Bonex Teplice 4 18 24 12,25 2044
20 24 Reitinger Petr 2089 2089 CZ Cemopetrol Litvínov 4 17½ 25 11,50 2028
21 22 Železný Jiří 2120 2120 CZ TJ ŠACHY Povrly 4 15½ 22½ 11,00 1934
22 20 Chochol Libor 2137 2137 CZ ŠK Spartak UL 4 15½ 22 11,00 1987
23 40 Most Zdeněk 2145 2145 CZ Baník 19½ 27½ 10,75 2199
24 30 Mrnka Jan 1994 1994 CZ Marty Most 19½ 26½ 11,75 2129
25 28 Wichs Jakub 2053 2053 CZ TJ Povrly 14½ 19½ 8,00 2040
26 25 Pošmůrný Oldřich 2088 2088 CZ Loko Most 14 21½ 8,00 2008
27 42 Jenč Milan 1900 0 CZ ŠK Líně 3 20½ 27½ 9,50 2100
28 27 Vrchotka Josef 2074 2074 CZ Bonex Teplice 3 18½ 26 10,00 2078
29 32 Oreský Jan 1981 1981 CZ 1.Novoborský ŠK 3 18½ 25½ 9,00 2033
30 7 Vágner Tomáš 2237 2237 CZ TJ Loko Most 3 18½ 24½ 9,25 2080
31 35 Kubištová Věra 1949 1949 CZ ŠO DDM Karlovy Vary 3 18 23½ 7,00 2114
32 34 Král Ing. David 1956 1956 CZ Bonex Teplice 3 17½ 23½ 7,25 2091
33 45 Šebl Jan 1788 0 CZ Baník Most 3 16 22 4,50 1918
34 29 Kameník Martin 2022 2022 CZ Marty Most 3 15½ 22 6,00 2027
35 21 Leiner Raimund 2130 2130 CZ ŠK Karlovy Vary 3 12 17 6,75 1918
36 43 Richter Miroslav 1839 0 CZ Stropník Osek 17½ 22½ 6,75 2075
37 26 Majerik Vladimír 2079 2079 CZ Union Louny 17 24½ 5,75 2040
38 47 Bartoš Miroslav 1646 0 CZ ŠK Spartak UL 17 23 2,75 1926
39 46 Havlíček František 1731 0 CZ TJ Spartak Horní Slavkov 15½ 21½ 2,50 1929
40 36 Lesage Milan 1939 1939 CZ ŠK Česká Lípa 15½ 20½ 5,50 2097
41 33 Valenta Petr 1972 1972 CZ KC Kaskáda Bílina 13½ 19 5,25 1905
42 44 Purkyt Jaroslav 1817 0 CZ SK Děčín 2 15 22 3,00 1957
43 38 Novotný Vladimír 1833 1833 CZ Holdia Praha 2 15 20 1,00 1923
44 31 Sládek Jaroslav 1993 1993 CZ Sp. Poříčí 2 13½ 19 4,50 1928
45 39 Reitinger Jan 1785 1785 CZ TJ Lokomotiva Most 2 12½ 17 3,00 2039
46 37 Vlček Josef 1933 1933 CZ Bonex Teplice 15 22 2,00 1833
47 41 Martin Petr 2072 0 CZ Zikuda Turnov 1 14½ 20½ 0,00 1844