Znak Spartaku

Šachový klub
Spartak Ústí nad Labem

Masarykova 228, 400 01 Ústí nad Labem, IČO 44554222
Znak Spartaku
Šachový festival - Ročník 2006

Open bleskový turnaj - konečné výsledky

ZDE naleznete výsledky základní části Open bleskového turnaje
(po 13. kolech švýcarským systémem)

Konečné pořadí na 1.- 8. místě po play-off Pořadí otevřeného krajského přeboru ÚŠS:
1 Štoček Jiri INGEM Plzeň 1 Šleich Jan SK Demas Děčín
2 Lechtýnský Jiri Zikuda Turnov 2 Balín Jan ŠK Spartak UL
3 Gregor Jiri Holdia Praha 3 Paganik Pavel Sokol Údlice
4 Šleich Jan SK Demas Děčín
5 Balín Jan ŠK Spartak UL
6 Paganik Pavel Sokol Údlice
7 Fryč Miroslav ŠO DDM Karlovy Vary
8 Železný Jiří TJ Šachy Povrly
nejlepší junior: krajský přeborník juniorů:
Vrána Jan 1. Novoborský ŠK Skála Kamil Lokomotiva Most
nejlepší žena: krajská přebornice žen:
Kubištová Věra ŠO DDM Karlovy Vary Čechová Františka ŠK Spartak UL

Podrobný průběh play-off:


Playoff o 1.- 8. místo
Stocek Jiri 2
 
  Stocek Jiri 2
   
Fryc Miroslav 0    
 
    Stocek Jiri 2
   
Balin Jan 1    
     
  Gregor Jiri 1  
     
Gregor Jiri 2      
   
    Gregor Jiri     Stocek Jiri
   
Lechtynsky Jiri 1,5    
     
  Lechtynsky Jiri 2  
     
Zelezny Jiri 0,5      
   
    Lechtynsky Jiri 0
 
Paganik Pavel 1,5  
   
  Sleich Jan 0
 
Sleich Jan 1,5  
Playoff o 5.- 8. místo
Fryc Miroslav 0
 
 
 
    Balin Jan 1,5
   
   
   
Balin Jan 2  
   
   
   
    Fryc Miroslav     Balin Jan
   
   
   
Zelezny Jiri 0,5  
   
   
   
    Paganik Pavel 0,5
 
 
 
Paganik Pavel 1,5
Playoff o 9.- 16. místo
Krsek Tomas 2
 
  Krsek Tomas 2
   
Wichs Jakub 1    
 
    Krsek Tomas 0
   
Chochol Libor 1    
     
  Balin Kamil 1  
   
Balin Kamil 2    
 
    Janocko Petr
 
Vagner Tomas 2  
   
  Vagner Tomas 0  
     
Mrnka Jan 0      
   
    Janocko Petr 2
 
Kral David 0  
   
  Janocko Petr 2
 
Janocko Petr 2  
Playoff o 17.- 24. místo
Gebert Marcel 1,5
 
  Gebert Marcel 0,5
   
Hausler Milan 0,5    
 
    Sladek Jaroslav 0
   
Přibyl Jakub 1    
     
  Sladek Jaroslav 1,5  
   
Sladek Jaroslav 2    
 
    Vrana Jan
 
Blecha Miroslav 0  
   
  Vrana Jan 2  
     
Vrana Jan 2      
   
    Vrana Jan 2
 
Vrchotka Josef 1  
   
  Kamenik Martin 0
 
Kamenik Martin 2  
Playoff o 25.- 32. místo
Skala Kamil 0
 
  Cvikl Michal 2
   
Cvikl Michal 2    
 
    Cvikl Michal 1
   
Oresky Jan 1    
     
  Cernohous Ondrej 1  
   
Cernohous Ondrej 2    
 
    Daniel Jiri
 
Daniel Jiri 2  
   
  Daniel Jiri 2  
     
Stastny Petr 0      
   
    Daniel Jiri 2
 
Spirek Adam 2  
   
  Spirek Adam 0
 
Kubistova Vera 1  
Playoff o 33.- 40. místo
Purkyt Jaroslav  
 
  Purkyt Jaroslav  
  0,5
       
 
    Bartos Miroslav 2
   
Fastová Karolína 0,5    
     
  Bartos Miroslav 1,5  
   
Bartos Miroslav 1,5    
 
    Bartos Miroslav
 
Frydryn Zdenek 2  
   
  Frydryn Zdenek 0  
     
Vuong Miroslav 1      
   
    Marek Pavel 2
 
Novakova Lada 0  
   
  Marek Pavel 2
 
Marek Pavel 2